400

Motobaterie 12V, YTX9, 8,4Ah, 135A, bezúdržbová MF AGM 152x87x107, YUASA originál (aktivovaná ve výrobě)
Baterie YUASA MF AGM YTX9 je plně aktivovaná a připravená k okamžitému použití.
Hodí se pro motocykly, skútry, čtyřkolky, sekačky i vodní skútry.
Nevyžaduje žádné doplňování – stačí ji jen občas dobít.
- Silný startovací výkon – až o 30 % vyšší startovací síla než u běžných baterií.
- Vysoká odolnost proti vibracím a korozi, ideální do náročného provozu.
- Plně bezúdržbový provoz po celou dobu životnosti.
- AGM technologie – elektrolyt je bezpečně uložený ve skelných vláknech, takže nehrozí únik.
- Uzavřená AGM konstrukce odolná proti úniku elektrolytu, umožňující montáž v náklonu až 45°.
- Označení: YTX9, bezúdržbová MF AGM
- Napětí 12 V
- Kapacita (10-hod) 8Ah
- Kapacita (20-hod) 8,4Ah
- Startovací proud 135 A
- Rozměry 152 x 87 x 107 mm
- Pólování: + / - (plus vlevo)
- Váha 3,1 kg

Motobaterie 12V, YTX9-BS, 8,4Ah, 135A, bezúdržbová MF AGM 152x87x107, YUASA originál (vč. balení elektrolytu)
POZOR! TENTO PRODUKT JE URČEN POUZE PRO VELKOOBCHODNÍ PRODEJ (*)
Baterie YUASA MF AGM VRLA YTX9-BS poskytuje silnější start a přitom je kompaktnější, takže zabírá méně místa.
Hodí se pro motocykly, skútry, čtyřkolky, sekačky i vodní skútry.
Nevyžaduje žádné doplňování – stačí ji jen občas dobít.
- Maximální výkon v minimálním prostoru – až o 30 % vyšší startovací proud (CCA) než běžné AGM baterie, i když je lehčí a menší.
- Uzavřená AGM konstrukce odolná proti úniku elektrolytu, umožňující montáž v náklonu až 45°
- Ideální pro sportovní motorky i stroje se Start-Stop systémem.
- Mosazné svorky zajišťují lepší vodivost a vyšší výkon.
- Má výbornou odolnost proti vibracím a korozi.
- Je vyrobená z vysoce čistého olova.
- Označení: YTX9-BS, bezúdržbová MF AGM
- Napětí 12 V
- Kapacita (10-hod) 8Ah
- Kapacita (20-hod) 8,4Ah
- Startovací proud 135 A
- Rozměry 152 x 87 x 107 mm
- Pólování: + / - (plus vlevo)
- Váha 3,1 kg
(*)
Prodej baterií v nezprovozněném stavu s ampulí kyseliny sírové, stejně tak jako prodej kyseliny sírové samostatně, NENÍ možný z důvodu:
NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2019/1148 ze dne 20. června 2019 o uvádění prekurzorů výbušnin na trh a o jejich používání, změně nařízení (ES) č. 1907/2006 a zrušení nařízení (EU) č. 98/2013 stanovilo harmonizovaná pravidla týkající se zpřístupňování, dovozu, držení a použití látek nebo směsí, které by mohly být zneužity k nedovolené výrobě výbušnin, a to s cílem omezit jejich dostupnost pro širokou veřejnost a zajistit náležité oznamování podezřelých transakcí v rámci celého dodavatelského řetězce.

Lithiová baterie LiFePO4 YTX7A-BS, YTX9-BS, YTZ10S-BS FULBAT 12V, 3Ah, 180A, hmotnost 0,65 kg, 150x87x93
Lithiová baterie FULBAT nahrazuje motocyklové baterie typu: YTX7A-BS, YTX9-BS, YTZ10S
Lithiová baterie LiFePO4 byla vyvinutá tak, aby byla zaměnitelná s olověnými bateriemi všech typů pro motocykly (silniční, cestovní, terenní).
Lithium-iontová baterie FULBAT poskytuje prvotřídní vlastnosti jako je vynikající startování, velmi nízkou hmotnost, mnohem delší cyklickou životnost a vysokou odolnost proti vysokým a nízkým teplotám.
Kromě toho má FULBAT lithium-iontová baterie vynikající bezpečnostní prvky.
FULBAT lithium-iontová motocyklová baterie splňuje všechny požadavky na startovací baterie, zejména pro jezdce, kteří hledají vyšší výkon.
Lithiové moto baterie značky FULBAT jsou vybaveny praktickým LCD displejem, který zobrazuje stav baterie.
Po stisknutí tlačítka umístěného přímo na baterii se na displeji zobrazí aktuální napětí nebo úroveň nabití (v procentech), což umožňuje rychlou kontrolu bez nutnosti použití externího měřícího zařízení.
Tento integrovaný LCD displej je užitečný zejména:
•před delší odstávkou motocyklu
•před jízdou pro ověření stavu baterie
•pro včasné zjištění potřeby dobití
Vlastnosti a výhody:
- Vynikající bezpečnostní prvky
- Ultra lehká váha
- Bezúdržbová a připravená k použití
- Montáž do polohy ±90°
- Rychlé nabíjení
- Vysoký výkon za studena
- Dlouhá životnost a velmi nízké samovybíjení
- Šetrný k životnímu prostředí
- Pokrývá většinu stávajících aplikací
- Praktický ukazatel stavu nabití
Pro nabíjení doporučujeme GYSFLASH LITHIUM 1.12 (1 A) - profesionální nabíječku pro lithiové baterie
Pozor ! V případě použití jiné nabíječky nabíjejte pouze těmi nabíječkami, které nemají zavedený automatický desulfatační režim, který se nedá vypnout, jinak byste mohli lithiovou baterii trvale poškodit.
Pozor ! Výrobek je určen výhradně jako startovací zdroj pro vozidla se spalovacími motory. Při použití k jinému účelu hrozí poškození akumulátoru.
- Watthodiny: 38,4
- Kapacita Ah/10HR: 3Ah
- Startovací proud: 180 A
- Nabíjecí proud: 1,5/3 A
- Pólování: + / - (plus vlevo)
- Rozměry: 150 x 87 x 93 mm
- Váha: 0,65 kg

Lithiová baterie LiFePO4 YTX12-BS, YTX14-BS, YTZ12S-BS, YTZ14S-BS FULBAT 12V, 8Ah, 480A, hmotnost 1,20 kg, 150x87x93
Lithiová baterie FULBAT nahrazuje motocyklové baterie typu: YTX12-BS, YTX14-BS, YTZ12S-BS, YTZ14S-BS
Lithiová baterie LiFePO4 byla vyvinutá tak, aby byla zaměnitelná s olověnými bateriemi všech typů pro motocykly (silniční, cestovní, terenní).
Lithium-iontová baterie FULBAT poskytuje prvotřídní vlastnosti jako je vynikající startování, velmi nízkou hmotnost, mnohem delší cyklickou životnost a vysokou odolnost proti vysokým a nízkým teplotám.
Kromě toho má FULBAT lithium-iontová baterie vynikající bezpečnostní prvky.
FULBAT lithium-iontová motocyklová baterie splňuje všechny požadavky na startovací baterie, zejména pro jezdce, kteří hledají vyšší výkon.
Lithiové moto baterie značky FULBAT jsou vybaveny praktickým LCD displejem, který zobrazuje stav baterie.
Po stisknutí tlačítka umístěného přímo na baterii se na displeji zobrazí aktuální napětí nebo úroveň nabití (v procentech), což umožňuje rychlou kontrolu bez nutnosti použití externího měřícího zařízení.
Tento integrovaný LCD displej je užitečný zejména:
•před delší odstávkou motocyklu
•před jízdou pro ověření stavu baterie
•pro včasné zjištění potřeby dobití
Vlastnosti a výhody:
- Vynikající bezpečnostní prvky
- Ultra lehká váha
- Bezúdržbová a připravená k použití
- Montáž do polohy ±90°
- Rychlé nabíjení
- Vysoký výkon za studena
- Dlouhá životnost a velmi nízké samovybíjení
- Šetrný k životnímu prostředí
- Pokrývá většinu stávajících aplikací
- Praktický ukazatel stavu nabití
Pro nabíjení doporučujeme GYSFLASH LITHIUM 1.12 (1 A) - profesionální nabíječku pro lithiové baterie
Pozor ! V případě použití jiné nabíječky nabíjejte pouze těmi nabíječkami, které nemají zavedený automatický desulfatační režim, který se nedá vypnout, jinak byste mohli lithiovou baterii trvale poškodit.
Pozor ! Výrobek je určen výhradně jako startovací zdroj pro vozidla se spalovacími motory. Při použití k jinému účelu hrozí poškození akumulátoru.
- Watthodiny: 102,4
- Kapacita Ah/10HR: 8Ah
- Startovací proud: 480 A
- Nabíjecí proud: 4/8 A
- Pólování: + / - (plus vlevo)
- Rozměry: 150 x 87 x 93 mm
- Váha: 1,20 kg

Řetěz 525DZO, ČZ - ČR (barva černá, 114 článků vč. nýtovací spojky RIVET)
- Rozteč: 15,875 mm
- Vnitřní šířka: 7,94 mm
- Délka čepu: 22,9 mm
- Průměr válečku: 10,3 mm
- Tloušťka destičky vnitřní: 2,4 mm
- Tloušťka destičky vnější: 2,2 mm
- Střední statická pevnost: 40 kN
- Hmotnost 100 článků: 1,98 kg
- Spojovací článek: nýtovací
- Typ těsnícího kroužku: O-ring

Brzdové destičky, NISSIN (semi-metalická směs) 2 ks v balení
Prémiové semimetalické brzdové destičky NISSIN.
- Vyvinuté díky desetiletím tradice výroby pro OEM výrobce motocyklů
- Speciálně určené pro aftermarketový trh
- Nově vyvinutá směs určená pro běžné silniční a cestovní ježdění
- Zlepšené vlastnosti proti sériovým destičkám ve všech klíčových parametrech: ovladatelnost, brzdný výkon, chování na mokru, odolnost vůči vysokým teplotám, rychlost opotřebení
- Vyvážený výkon: neexcelují jen jeden či dva parametry, ale všechny
- Homologace R90

Brzdové destičky, NISSIN (semi-metalická směs) 2 ks v balení
Prémiové semimetalické brzdové destičky NISSIN.
- Vyvinuté díky desetiletím tradice výroby pro OEM výrobce motocyklů
- Speciálně určené pro aftermarketový trh
- Nově vyvinutá směs určená pro běžné silniční a cestovní ježdění
- Zlepšené vlastnosti proti sériovým destičkám ve všech klíčových parametrech: ovladatelnost, brzdný výkon, chování na mokru, odolnost vůči vysokým teplotám, rychlost opotřebení
- Vyvážený výkon: neexcelují jen jeden či dva parametry, ale všechny
- Homologace R90

Brzdové destičky, NISSIN (semi-metalická směs) 2 ks v balení
Prémiové semimetalické brzdové destičky NISSIN.
- Vyvinuté díky desetiletím tradice výroby pro OEM výrobce motocyklů
- Speciálně určené pro aftermarketový trh
- Nově vyvinutá směs určená pro běžné silniční a cestovní ježdění
- Zlepšené vlastnosti proti sériovým destičkám ve všech klíčových parametrech: ovladatelnost, brzdný výkon, chování na mokru, odolnost vůči vysokým teplotám, rychlost opotřebení
- Vyvážený výkon: neexcelují jen jeden či dva parametry, ale všechny
- Homologace R90

Brzdové destičky, NISSIN (semi-metalická směs) 2 ks v balení
Prémiové semimetalické brzdové destičky NISSIN.
- Vyvinuté díky desetiletím tradice výroby pro OEM výrobce motocyklů
- Speciálně určené pro aftermarketový trh
- Nově vyvinutá směs určená pro běžné silniční a cestovní ježdění
- Zlepšené vlastnosti proti sériovým destičkám ve všech klíčových parametrech: ovladatelnost, brzdný výkon, chování na mokru, odolnost vůči vysokým teplotám, rychlost opotřebení
- Vyvážený výkon: neexcelují jen jeden či dva parametry, ale všechny
- Homologace R90

Brzdové destičky, NISSIN (semi-metalická směs) 2 ks v balení
Prémiové semimetalické brzdové destičky NISSIN.
- Vyvinuté díky desetiletím tradice výroby pro OEM výrobce motocyklů
- Speciálně určené pro aftermarketový trh
- Nově vyvinutá směs určená pro běžné silniční a cestovní ježdění
- Zlepšené vlastnosti proti sériovým destičkám ve všech klíčových parametrech: ovladatelnost, brzdný výkon, chování na mokru, odolnost vůči vysokým teplotám, rychlost opotřebení
- Vyvážený výkon: neexcelují jen jeden či dva parametry, ale všechny
- Homologace R90

Brzdové destičky, NISSIN (semi-metalická směs) 2 ks v balení
Prémiové semimetalické brzdové destičky NISSIN.
- Vyvinuté díky desetiletím tradice výroby pro OEM výrobce motocyklů
- Speciálně určené pro aftermarketový trh
- Nově vyvinutá směs určená pro běžné silniční a cestovní ježdění
- Zlepšené vlastnosti proti sériovým destičkám ve všech klíčových parametrech: ovladatelnost, brzdný výkon, chování na mokru, odolnost vůči vysokým teplotám, rychlost opotřebení
- Vyvážený výkon: neexcelují jen jeden či dva parametry, ale všechny
- Homologace R90

Baterie AGM PLUS 12V, BGT7B-4, 6,5Ah, 90A, BANNER Bike Bull AGM PLUS 150x65x93
Energie vylepšených AGM baterií pro offroad a terénní motocykly. Možný trvalý náklon 90°.
Řada výrobků Banner Bike Bull AGM PLUS spojuje inovativní odolnou konstrukci s maximálním uživatelským komfortem a provozní spolehlivostí.
Ideálně vhodné pro enduro a terénní motocykly.
Bike Bull AGM PLUS je vysoce vyspělá kvalitní baterie s skelno-rounovým separátorem pro větší startovací výkon, vysokou odolnost proti otřesům a cyklickému namáhání.
Výhody AGM PLUS-technologie:
- Velký startovací výkon
- Vysoká odolnost proti otřesům a cyklickému namáhání
- Absolutně bezúdržbová
- Absolutně bezpečná proti úniku elektrolytu
- Možná montáž v poloze na boku
- Přednabitá a připravená k okamžitému použití
- Nízké samovybíjení
Parametry:
- Napětí: 12V
- Kapacita: 6,5Ah
- Startovací proud: 90A
- Pólování: + / - (plus vlevo)
- Rozměry: 150 x 65 x 93 mm (délka x šířka x výška nádoby)
Typový list motocyklových baterií BANNER BIKE BULL AGM PLUS ke stažení
Kompletní katalog motocyklových baterií BANNER ke stažení

Motobaterie 12V, YT7B, 6,8Ah, 110A, bezúdržbová MF AGM 150x65x93, YUASA originál (aktivovaná ve výrobě)
Baterie YUASA MF AGM YT7B je plně aktivovaná a připravená k okamžitému použití.
Hodí se pro motocykly, skútry, čtyřkolky, sekačky i vodní skútry.
Nevyžaduje žádné doplňování – stačí ji jen občas dobít.
- Silný startovací výkon – až o 30 % vyšší startovací síla než u běžných baterií.
- Vysoká odolnost proti vibracím a korozi, ideální do náročného provozu.
- Plně bezúdržbový provoz po celou dobu životnosti.
- AGM technologie – elektrolyt je bezpečně uložený ve skelných vláknech, takže nehrozí únik.
- Uzavřená AGM konstrukce odolná proti úniku elektrolytu, umožňující montáž v náklonu až 45°.
- Označení: YT7B, bezúdržbová MF AGM
- Napětí 12 V
- Kapacita (10-hod) 6,5Ah
- Kapacita (20-hod) 6,8Ah
- Startovací proud 110 A
- Rozměry 150 x 65 x 93 mm
- Pólování: + / - (plus vlevo)
- Váha 2,7 kg

Brzdové destičky, NEWFREN (směs ROAD TOURING SINTERED) 2 ks v balení
Silniční směs do města i na dlouhé vzdálenosti.
Sinterová směs zajišťuje perfektní poměr mezi výkonem a výdrží.
Řada TOURING ORGANIC a TOURING SINTER jsou svou charakteristikou nejvíce podobné OEM brzdovým destičkám.
2 ks destiček - sada na jeden kotouč.
Homologace R90.

Baterie 12V, YTX9-BS, 8Ah, 110A, BANNER Bike Bull AGM 150x87x105
POZOR! TENTO PRODUKT JE URČEN POUZE PRO VELKOOBCHODNÍ PRODEJ (*)
Parametry:- Napětí: 12 V
- Startovací proud: 110 A
- Pólování: + / - (plus vlevo)
- Rozměry: 150 x 87 x 105 mm (délka x šířka x výška nádoby)
- Kyselina akumulátorová v litrech: 0,45
Energie od společnosti Banner pro motocykly, čtyřkolky ATV (AllTerrainVehicles), vodní skútry, zahradní malotraktory a sněžné skútry.
Vhodná zejména pro použití v terénu.
Tyto baterie jsou zcela bezúdržbové baterie pro motocykly s technologií AGM.
Baterii dodáváme suchou (neaktivovanou) i s balením elektrolytu k naplnění!
Těsně před aktivací vyzkoušíme baterii dát na určené místo, abychom viděli, že pasuje bez problémů.
Samotná aktivace (naplnění) trvá zhruba 30min, pak baterii dobijte.
AGM = absorbent glass mat, elektrolyt je absorbovaný ve skelném rouně, a je tedy vázaný.
Po naplnění se baterie uzavře a poté nesmí být znovu otevřena.
Otevřením dojde ke zničení baterie!
Pozor:
Baterii Bike Bull AGM nelze montovat v poloze na boku!
Baterii Bike Bull AGM přijímáme nazpět pouze neaktivovanou (nenaplněnou elektrolytem)!
Typový list motocyklových baterií BANNER BIKE BULL AGM ke stažení
Kompletní katalog motocyklových baterií BANNER ke stažení
(*)
Prodej baterií v nezprovozněném stavu s ampulí kyseliny sírové, stejně tak jako prodej kyseliny sírové samostatně, NENÍ možný z důvodu:
NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2019/1148 ze dne 20. června 2019 o uvádění prekurzorů výbušnin na trh a o jejich používání, změně nařízení (ES) č. 1907/2006 a zrušení nařízení (EU) č. 98/2013 stanovilo harmonizovaná pravidla týkající se zpřístupňování, dovozu, držení a použití látek nebo směsí, které by mohly být zneužity k nedovolené výrobě výbušnin, a to s cílem omezit jejich dostupnost pro širokou veřejnost a zajistit náležité oznamování podezřelých transakcí v rámci celého dodavatelského řetězce.

Sada plynových lanek (tažné + vratné) (2 kusy)

Simering předního tlumiče (49 x 60 x 10 mm), SHOWA
- Vnitřní průměr 49 mm
- Vnější průměr 60 mm
- Výška 10 mm
- Originální náhradní díl SHOWA
- Made in Japan
SHOWA byla založena v roce 1938 v Japonsku jako továrna na letecké komponenty, dodávala odpružení a přistávací systémy nejrůznějším výrobcům letadel.
Po WWII měla SHOWA zákaz vyvíjet a vyrábět armádní produkty, proto začali vyvíjet podvozkové komponenty pro motocykly značky Honda.
V roce 2019 značku koupil konglomerát Hitachi Automotive Systems (spolu se společnostmi Keihin a Nissin). Fůze skončila v lednu 2021 vznikem společnosti Hitachi Astemo.
Hitachi Astemo je joint venture mezi Hitachi, Ltd. vlastnící 66,6 %, a Honda Motor Company, Ltd. vlastnící 33,4 %.
Hitachi Astemo zaměstnává přes 90 000 lidí ve 27 zemích celého světa včetně České Republiky (Hitachi Astemo Czech, s.r.o. v Žatci).

Olejový filtr HF139, ISON
- Široká nabídka olejových filtrů ISON zahrnuje 98 % motorek na evropském trhu.
- Jako jediná značka v aftermarketu obsahuje gumový o-kroužek (těsnění) tam, kde jej standardně mají OEM filtry.
- Materiály, ze kterých jsou filtry vyrobené jsou kvalitnější než OEM filtry (ocel, papír, gumová pryž).
- Filtry nebyly vyráběny jako pouhé kopie jiných aftermarket filtrů, každý jednotlivý filtr byl vyvíjen samostatně ve spolupráci s OEM požadavky.
Na základě zátěžových testů bylo zjištěno, že kvalitativní parametry dosahují lepších výsledků než srovnatelné aftermarketové olejové filtry:
- Fuel efficiency test (ukazuje kolik % nečistot filtr zachytí. Pokud málo, většina jde do motoru): výsledek ISON filtru: 77% (nejlepší hodnota v testu)
- Burst strength test (ukazuje jaký tlak filtr vydrží, minimum je 17 kg/cm2): výsledek ISON filtru: 33 kg/cm2 (nejlepší hodnota v testu)
- Lifetime test (ukazuje jak filtr funguje při filtraci znečištěné kapaliny, než se zahltí a otevře se přetlakový ventil): výsledek ISON filtru: 42,6 hodin (nejlepší hodnota v testu)

Vzduchový filtr pěnový (Suzuki), DT-1
DT-1 vyrábí vzduchové filtry již přes třicet let a je jasnou volbou dnešních profesionálních továrních jezdců, jako jsou Antonio Cairoli, Maxim Desprey, Jeremy Van Horenbeek, Romain Febvre a spousta dalších...
Vlastnosti a výhody:- Dvouvrstvé vzduchové filtry DT-1 jsou ručně vyráběné v Belgii a USA.
- Materiál je spojovaná pěna nejvyšší kvality.
- Impregnováno nejkvalitnějším bio rozložitelným olejem na trhu, který je nehořlavý.
- Maximální průtok vzduchu je zajištěn díky pěnové technologii, která zároveň perfektně chrání motor.
- "Super-seal" těsnící základna s neoprénem vytváří nejtěsnější a nejlepší utěsnění na trhu.
Týmy které používají vzduchové filtry DT-1:
https://www.dt1-europe.com/dt1_nl/teams/teams

Zapalovací svíčka B12C řada Super, BRISK - Česká Republika

Zapalovací svíčka AOR10LGS řada PREMIUM LGS RACING, BRISK - Česká Republika

Zapalovací svíčka DENSO - JAPONSKO W24ESR-U NICKEL STANDARD

Řetěz 520M, ČZ - ČR (barva černá, 108 článků vč. rozpojovací spojky CLIP)
- Rozteč: 15,875 mm
- Vnitřní šířka: 6,48 mm
- Délka čepu: 18,2 mm
- Průměr válečku: 10,16 mm
- Tloušťka destičky vnitřní: 2,2 mm
- Tloušťka destičky vnější: 2 mm
- Střední statická pevnost: 35 kN
- Hmotnost 100 článků: 1,51 kg
- Spojovací článek: sponka

Řetěz 520M, ČZ - ČR (barva černá, 110 článků vč. rozpojovací spojky CLIP)
- Rozteč: 15,875 mm
- Vnitřní šířka: 6,48 mm
- Délka čepu: 18,2 mm
- Průměr válečku: 10,16 mm
- Tloušťka destičky vnitřní: 2,2 mm
- Tloušťka destičky vnější: 2 mm
- Střední statická pevnost: 35 kN
- Hmotnost 100 článků: 1,51 kg
- Spojovací článek: sponka

Řetěz 520M, ČZ - ČR (barva černá, 112 článků vč. rozpojovací spojky CLIP)
- Rozteč: 15,875 mm
- Vnitřní šířka: 6,48 mm
- Délka čepu: 18,2 mm
- Průměr válečku: 10,16 mm
- Tloušťka destičky vnitřní: 2,2 mm
- Tloušťka destičky vnější: 2 mm
- Střední statická pevnost: 35 kN
- Hmotnost 100 článků: 1,51 kg
- Spojovací článek: sponka

Řetěz 520MX, ČZ - ČR (barva zlatá, 108 článků vč. rozpojovací spojky CLIP)
- Rozteč: 15,875 mm
- Vnitřní šířka: 6,48 mm
- Délka čepu: 18,2 mm
- Průměr válečku: 10,16 mm
- Tloušťka destičky vnitřní: 2,2 mm
- Tloušťka destičky vnější: 2 mm
- Střední statická pevnost: 35,8 kN
- Hmotnost 100 článků: 1,51 kg
- Spojovací článek: sponka

Řetěz 520MX, ČZ - ČR (barva zlatá, 110 článků vč. rozpojovací spojky CLIP)
- Rozteč: 15,875 mm
- Vnitřní šířka: 6,48 mm
- Délka čepu: 18,2 mm
- Průměr válečku: 10,16 mm
- Tloušťka destičky vnitřní: 2,2 mm
- Tloušťka destičky vnější: 2 mm
- Střední statická pevnost: 35,8 kN
- Hmotnost 100 článků: 1,51 kg
- Spojovací článek: sponka

Řetěz 520MX, ČZ - ČR (barva zlatá, 112 článků vč. rozpojovací spojky CLIP)
- Rozteč: 15,875 mm
- Vnitřní šířka: 6,48 mm
- Délka čepu: 18,2 mm
- Průměr válečku: 10,16 mm
- Tloušťka destičky vnitřní: 2,2 mm
- Tloušťka destičky vnější: 2 mm
- Střední statická pevnost: 35,8 kN
- Hmotnost 100 článků: 1,51 kg
- Spojovací článek: sponka

Řetěz 520ORMX, ČZ - ČR (barva zlatá, 108 článků vč. rozpojovací spojky CLIP)
- Rozteč: 15,875 mm
- Vnitřní šířka: 6,48 mm
- Délka čepu: 20,6 mm
- Průměr válečku: 10,16 mm
- Tloušťka destičky vnitřní: 2,2 mm
- Tloušťka destičky vnější: 2,2 mm
- Střední statická pevnost: 34,5 kN
- Hmotnost 100 článků: 1,59 kg
- Spojovací článek: sponka
- Typ těsnícího kroužku: Active-ring

Řetěz 520ORMX, ČZ - ČR (barva zlatá, 112 článků vč. rozpojovací spojky CLIP)
- Rozteč: 15,875 mm
- Vnitřní šířka: 6,48 mm
- Délka čepu: 20,6 mm
- Průměr válečku: 10,16 mm
- Tloušťka destičky vnitřní: 2,2 mm
- Tloušťka destičky vnější: 2,2 mm
- Střední statická pevnost: 34,5 kN
- Hmotnost 100 článků: 1,59 kg
- Spojovací článek: sponka
- Typ těsnícího kroužku: Active-ring


Díly pro nákladní vozidla



